Zwrot towaru

ODSTĄPIENIE OD UMOWY - PROCEDURA ZWROTU TOWARU
 

Jeśli chcesz skorzystać z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru, prześlij do nas w wybranej przez Ciebie i dowolnej formie oświadczenie o odstąpieniu (na przykład za pomocą wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy uwidocznionego na stronie internetowej Sklepu jak również przesłanego w potwierdzeniu złożonego zamówienia, w formie wiadomości e-mail, listem poleconym czy też korzystając z poniższej propozycji) [Krok po kroku].Propozycja dla Klientów posiadających Konto użytkownika:

1. Zaloguj się w northpeak.pl (podając swój login i hasło).

2. Kliknij w link „Zwroty” (link dostępny na dole w stopce - zakładka "Biuro Obsługi Klienta - Zwroty").

3. Wypełnij formularz zwrotu ( Przykład formularza zwrotu ).

4. Wypełnij ( formularz Oline - northpeak.pl/zwroty).

5. Kliknij w przycisk „Kontynuuj”.

8. Zapakuj zwracany Towar wraz z podpisanym przez Ciebie wzorem odstąpienia od umowy (formularz zwrotu). Prosimy o odesłanie paczki na adres: Northpeak Dariusz Słowiński, ul. Wolska 84/86, 01-141 Warszawa, ( Budynek B / W5 ).
 Propozycja dla Klientów nie posiadających Konta użytkownika:

1. Wyślij e-maila na adres: sklep@northpeak.pl

2. W tytule maila wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia wraz z informacją jaki konkretny Towar chcesz odesłać.

3. Poczekaj na e-mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W treści wiadomości znajdziesz niezbędny numer zwrotu zakupionego Towaru (zapisz go na adresowanej paczce) oraz adres, na który prosimy o odesłanie Towaru.

4. Zapakuj zwracany Towar wraz z podpisanym przez Ciebie wzorem odstąpienia od umowy ( przykład formularza zwrotu.pdf ). Prosimy o odesłanie paczki na adres: Northpeak Dariusz Słowiński, ul. Wolska 84/86, 01-141 Warszawa, ( Budynek B / W5 ).
 Masz więcej pytań?  
Skontaktuj się z naszym Działem Zwrótów i Reklamacji

+48 501 359 625
sklep@northpeak.pl